Poptávka: prázdný
 
 

Designové postele, designové pohovky

Zdravý a plnohodnotný spánek je nenahraditelnou potřebou lidského života. Přispívá k němu správná volba materiálů. Přírodní materiály jsou člověku vlastní a nenahraditelné. Dřevo, je bezesporu přírodní materiál, pro člověka nejpřirozenější a nejzdravější.

Pokud se jedná o designové postele z naší dílny, nejsme nijak limitováni standardními rozměry, dřevinou nebo čalouněním. Samozřejmostí je vyrobit postel dle požadavků na míru. V nabídce máme také design postele zahraniční výroby, která je však typizovaná, s danými rozměry a materiály.
Designová postel na míru

Každému z nás vyhovuje jiná výška postele nebo má představu o jiném vzhledu jejího čela. Někdo preferuje hlavně design, jiný zase upřednostňuje parametry postele. Ideál je skloubit jak design, tak i funkčnost, pohodlí a snadnou údržbu. Při výrobě se snažíme na to pamatovat a klademe větší důraz právě na zvolené materiály, jak samotné postele, tak i čalouněných částí čela. Čelo postele můžeme vyrobit celodřevěné, celočalouněné anebo s praktickými „záhlavníky“, které jsou lehce snímatelné a umožní snadné čištění anebo úplnou výměnu potahu.

Zajímají vás jídelní židle z dubu nebo jídelní židle z masívu? Podívejte se o čem píšeme - designové židle za rozumnou cenu.


Nabídku design postelí najdete v sekci Nábytek… ložnice a fota z realizací na Ukázky realizací (fotogalerie našich zákazníků).


Svrchní matrace také označována jako topper nebo futon se používá pro zvýšení pohodlí a kvality spánku. Změkčuje matraci a zmírňuje tlak matrace na tělo.

Navštivte naše prodejny v Praze a Ostravě!