Poptávka: prázdný
 
 

Matrace Adéla

Luxusní latexová matrace s vysokým podílem přírodního latexu - 85%. Latex působí proti bakteriím a tím snižuje riziko vzniku alergické reakce na roztoče. Jádro je rozděleno do sedmi zón, které podporují zdravé ležení. Latex je prodyšný. Dělitelný a pratelný potah. Vhodná na lamelový rošt s polohováním. Výška 16-18cm dle zvoleného potahu. Cena uvedena na potah amicor,sofr matraci a na uvedený rozměr.

Základní cena: 8120 Kč vč. DPH

Podívejte se i na obrázky našich dalších realizací.

 
Matrace Adéla
 
Cena: 8120 Kč
Kusů:

Rozměry:
Šířka: 900
Hloubka: 2000

 

Další produkty:

Křeslo Polo+ K-N4

Křeslo Polo+ K-N4

Křeslo celočalouněné, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá v povrchové úpravě N4 - chrom. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. (cena uvedena na kategorii E).

8280 Kč

 
Židle Anette

Židle Anette

Židle Anette je vhodná do domácností, ale také do restaurací. Vyrábí se z dubového masivu. Velký výběr z barevného moření i čalounění. Čalouněný sedák nebo celodřevěný.

4320 Kč

 
Dvousedačka Scandi

Dvousedačka Scandi

Dvousedačka Scandi na dřevěných nožkách má širokou nabídku volitelného čalounění (látky, koženky, kůže). Cena uvedena v základních látkách.

10600 Kč

 
Židle A5281

Židle A5281

Židle je vhodné do restaurací,hotelů. Čalouněný sedák i opěradlo z obou stran.Vyráběno z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru.Cena nad 15 ks bude stanovena individuálně..

2940 Kč

 
Křeslo Sky Classic-V

Křeslo Sky Classic-V

Křeslo vysoké, mechanika houpací R, 4-ramenný hliníkový leštěný kříž 830 mm, kluzáky. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. (cena uvedena na kategorii E).

11580 Kč

 
Židle A9850

Židle A9850

Židle z bukového dřeva. Možno namořit dle vzorku zákazníka.Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

2680 Kč