Poptávka: prázdný
 
 

Moderní jídelní židle z masivu

Současná moderní židle je především jednoduchá, zaujme nápadem, detailem a použitým materiálem. Ať už se jedná o dřevo, plast či kov, klade se důraz na tyto materiály. Plasty jsou více odolné vůči mechanickému poškození , vyvíjí se nové technologie při výrobě látek a koženek, dřevěné části jsou opatřeny laky splňující přísnější ekologické normy než v minulosti.

Při výběru jídelní židle hraje roli tvar, rozměr a pohodlnost. Pro pohodlí a příjemný pocit je důležitá jak výška a délka sedáku, tak i rozměr a sklon opěradla. Bez nadsázky lze říct, že dobrý a kvalitní nábytek ovlivní i zdraví. Pro více informací píšeme o tom, jak správně vybrat jídelní židle z hlediska pohodlí a zdraví.

Hlavním trendem dřevěné jídelní židle je návrat k přírodním materiálům a odlehčeným dýhovaným formám. Z naší široké nabídky jídelních židlí z masívu vybíráme tyto novinky:Catania je vyrobena z ořechového dřeva, koupíte za cenu 2820,-, vyrábí se také varianta s čal. opěradlem (vlevo). Židle Terra z dubového dřeva s čalouněným sedákem v ceně 2780,- (uprostřed). Celodřevěná židle Linea z dubu v ceně 2440,-(vpravo).

Klasické ohýbané jídelní židle z bukového masívu se opět po letech vrací do bytů a nejsou již jen cíleným retro stylem kaváren a restaurací.
Do větších prostor jsou vhodné jídelní židle s područkami, jsou pohodlné, praktické zvláště pro rodiny s dětmi a starší osoby. Je však potřeba počítat s větším prostorovým požadavkem. Ne ke každému typu stolu lze takovouto židli úplně zasunout, právě z důvodu výšky područek a tak zabírají hodně prostoru.

Píšeme na podobné téma, ale o stolech - jídelní stoly za masívu.


Navštivte naše prodejny v Praze a Ostravě!