Poptávka: prázdný
 
 

Kožené jídelní židle - židle z kvalitní kůže

Kožené jídelní židle jsou elegantním doplňkem kvalitní jídelní sestavy. Typ kožené jídelní židle nadčasového designu s kovovou podnoží bude vhodný do většiny interiéru, jak k dřevěnému masívnímu stolu i stolu se sklem. Elegantní kožená židle z dubového masívu ozdobí interiér spíše klasický. Ať už zvolíte typ s kovovou podnoží nebo dubovým dřevem, bude vás hýčkat svým pohodlím a jemnou kvalitní kůží.

Níže vyobrazena kožená židle Lift (vlevo), jídelní židle z kůže Barton (druhá zleva), a dvě provedení kožené židle Manhattan.

Židle z kůže - jídelní židle z kůže


Pořízení jídelní židle z kůže je finančně náročnější. Jako vhodná alternativa kůže je potah nové generace, látka Carabu, vyznačující se snadnou údržbou a ošetřováním. Svým charakterem podobná broušené kůži. Nabízíme i jídelní židle z masívu.

Oproti kožené jídelní židli má tu výhodu, že se nemusí impregnovat a častým sezením nedochází k efektu vytahání. Celkově v technologiích výroby látek se udělal velký pokrok. Látky se impregnují pro větší odolnost proti ušpinění, proti žmolkování, také i proti spálení popelem z cigarety.

Látky, které tuto impregnaci nemají, se dají ošetřit speciálním sprejem. Ošetřený povrch extrémně odpuzuje kapalinu, méně se špiní a snadno se udržuje. Najdete v naší nabídce doplňků, Nano impregnace textilu a kůže.


Navštivte naše prodejny v Praze a Ostravě!